Dekoracje i ozdoby

Dekoracje do domu, ogrodu

Osa - sklejka liściasta 4/6 mm. Grubość sklejki zazwyczaj wpływa na rozmiar produktu.

Wieża Eiffla - sklejka liściasta 4/6/8/10 mm. Grubość sklejki zazwyczaj wpływa na rozmiar produktu.

Reniferek wykonany z płyty MDF o grubości 18 mm. Wymiar w obrysie to około 200 x 190 mm. Prezentuje się ciekawie w każdym pomieszczeniu. Można go pomalować wedle uznania np. farbami akrylowymi.

Lampiony, Świeczniki, świeczki herbaciane

Oryginalny świecznik – lampion przeznaczony dla świeczki herbacianej wykonany ze sklejki liściastej o grubości 4 mm. Wymiar: około 116x73x73. Świecznik do samodzielnego złożenia (złożenie nie wymaga specjalnych umiejętności manualnych - można zastosować klej). Może także służyć jako pojemnik na długopisy (zalecane pełne dno). Dostępny w kolorze orzech laskowy (lazura - jedna powłoka). Może być wysłany jako produkt surowy i pomalowany wedle własnego uznania (np. akryl). Bardzo atrakcyjny przedmiot przede wszystkim po zmroku kiedy świeczka płonie wewnątrz. Serdecznie polecamy! Dostępność innych wzorów (rozmiarów) po uzgodnieniach telefonicznych.Heksagony

Heksagony wykonane z lustrzanej folii samoprzylepnej o średnicy 100 mm. Folia nie jest lustrzanym odbiciem. Obraz odbicia jest rozmyty. Można je umieszczać na wielu powierzchniach, min. ściany, szyby, blaty, drzwi i inne. Wszystkie powierzchnie, na które będą miały być naklejone heksagony muszą być dokładnie oczyszczone.

Można je dowolnie łączyć i tworzyć dekoracje wedle własnego uznania. Nadają się zarówno do tworzenia wzorów jak i rozświetlenia ciemnego miejsca.

W ofercie heksagony o wymiarach 100, 150 i 200 mm.
Na życzenie Klienta wykonujemy także heksagony o innych rozmiarach oraz w innych kolorach. Oferujemy też inne kształty.

Kotki - naklejki wykonane z folii samoprzylepnej.

W ofercie różne kształty, rozmiary oraz inne kolory. Opis folii: Miękka folia PCV, 70mikronów, przeznaczona do wykonywania krótko i średniookresowych aplikacji reklamowych, oznakowań, opisów, dekoracji zewnętrznych. Trwałość aplikacji zewnętrznych 3-4 lata, wewnątrznych-nieograniczona, klej poliakrylanowy na bazie wody, permanentny. Nadaje się do druku termo - transferowego.

Motylki - ozdoby papierowe o różnych rozmiarach i kształtach.

Sowa - tektura "plaster miodu" o grubości 25mm.

Litery oraz napisy dekoracyjne.