Usługi

Zajmujemy się frezowaniem oraz cięciem CNC.

Cięcie CNC

Usługę cięcia CNC wykonujemy nożem oscylacyjnym zamocowanym w głowicy. Cięcie jest niezwykle precyzyjne i pozwala na uzyskanie niemal każdego kształtu. .

Czytaj więcej

Perforowanie - Frezowanie aluminium

Usługa CNC w zakresie frezowania, wycinania, grawerowania, perforowania dowolnych kształtów i otworów w aluminium.

Czytaj więcej

Frezowanie CNC

Oferta frezowania, wycinania i grawerowania CNC w różnego rodzaju materiałach, tj: mosiądz, miedź, aluminium i inne, PCV, dibond / tubond, płyty plexi, drewno, płyty MDF, HDF i inne, płyty meblowe, sklejka.

Czytaj więcej

Frezowanie sklejki

Zakres grubości sklejki: 1 - 40 mm, czyli zgodna z ofertą większości producentów. Rodzaje: surowa, szkutnicza, boazeryjna, elastyczna, gładka, antypoślizgowa itp.

Czytaj więcej


Frezowanie 3D

W naszej ofercie znajduje się także frezowanie CNC 3D. Frezowanie to odbywa się na podstawie rysunku, z którego następnie zostaje utworzony G - Code. G - Code to znormalizowany język zapisu poleceń dla urządzeń CNC.

Czytaj więcej

Fronty meblowe

Usługa wycinania frontów meblowych z płyty MDF, drzewa itp. (2, 2,5D oraz 3D). Niezależnie od tego czy to będą fronty szafek małych czy może dużych szaf.

Czytaj więcej

Wycinanie MDF

Oferujemy Państwu wycinanie niemal wszystkich kształtów w płytach MDF. Materiał ten ma szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie jak i z powodzeniem można go stosować jako ozdoby domowe czy ogrodowe.

Czytaj więcej